Yeğenimi Fena Siktim

Sizlere başımdan geçen çok sağlam olan enfest seks hikayeleri anımı anlatacağım. Yaşını başını almış olgun bir beyim. Bu yaz yaptığımız bir aile tatilinde yeğenimle başımdan geçen enfest seks hikayeleri anımı yazmak istedim. Kötü mü yaptım ?. Yeğenim çok güzel ve oda şu sıralar üniversite okuyor.
Tüm aile oğlum, eşim, baldızım falan tatil köyüne yerleştik. Çok büyük bir yerdi. Ben ile yeğenim Merve oda da uyandığımızda tektik. Karımla beraber diğerleri havuza gitmişler. Ben Merve’ye bir kahvaltı hazırlayıp yatağına getirdim. Merve daracık bir şort giymiş göt yanakları tombul tombul duruyor. Merve’yi uyandırmak için Götüne dokundum ve hafifçe keşkül titremesi yapıp uyanmasını istiyordum güya. Merve ilk tepki vermeyince eğildim ve yumuşacık götüne dudaklarımı değdirdim. Merve o ara uyandı ve göz göze geldik. Ne haber Enişte dedi ve bana kahvaltımı hazırladın diye devam etti. Ben de evet Merve sana kalvaltı hazırladım deyip götüne elimi koyup hafifçe sıktım. Kahvaltıdan önde başka bir şeyler yemek istiyor canım dedi Merve. Ben de götünü daha çok sıkıp yarağımı amcığına yedirmemi ister dedim dudaklarına giderek. Merve, Enişte sert sikeceksen olur dedi. Ben de ağzından bal damlıyor al şunu bakayım ağzına güzel yeğenim deyip çıkardığım kalın yarrağı dudaklarının arasına bıraktım. Merve yavaş yavaş yum yum diye ağzının içine aldığı yarrağımın kafasını dilliyordu. Dili ile kafasına dokunup çekiyor ve ardından ıslatıyordu yarrağımı. Ben de hemen şortundan tutup çektim ve tam altıma aldım. Bu arada şortundan çekince şortu arasına kaçtı ve adeta tanga gibi oldu. Götünün kenarları kıpkırmızıydı. Off canım ne de çok çekmişti Merve’yi. Ben de bizimkiler gelmeden şu amcığına bir gireyim dedim. Merve uzanıp hafifçe götünü dışarı doğru çıkardı. Ben de tanga şeklini almış şortunun kenarından amcığının dudaklarını öpüp ısırmaya başladım. Merve ayaklarını çekiyor iyiden iyiye zevke giriyordu. Off Merve’nin amcığı benim gibi orta yaşın üstüne çıkmış ve her gün aynı amcığa girip çıkan biri için çok muhteşem bir şeydi. Kalın yarrağımı elimle tutup Merve’nin sulanmış amcığına getirip dokundurdum. Merve oyşş diye inledi. Sonra tepkisiz bana kafasını çevirip hiç bakmadan beklemeye koyuldu. Ben de Merve’ni amcık dudaklarını aralayıp yarrağımın başını amcığına itiklemeye başladım. Merve’ninamcığından su kaydırağında kayar gibi yavaşça aktım içine. Cup diye amının dibine çarptığımda bir ses aldım. Yavaşçça git gel yaparak Merve’nin o tatlı su amcığına girip çıkıyordum. Biraz böyle siktikten sonra Merve’ye, Eniştenin yarrağı amcığını mahvetmeye hazır ya sen ? diye sordum. Merve, Enişte ne duruyorsun o zaman sik beni işte nasıl istersen. Şap şap şap şap şap şap diye yüklenerek ve tüm vücuden ağırlığımı vererek Merve’nin amcığının en dip köşelerine yarrağımı sokup çıkarmaya başladım. Her amcığını sikişimde götü dalga dalga gidip geliyordu. Off ne güzel siktin ahh ah oh Enişte ah ah ahh yavaş enişte kaçıyormuyum ya off ah ah şap şap şap şup diye inlemeler odayı çınlatıyordu. En sonunda Merve’ninsaçından tutup kendime doğru çekip amcığına şap şap diye geçirmeye başladım. Merve’nin amcığı al al olmuş, daha fazla açılmış ve çıkan seslerden folloş olduğu belli oluyordu. Merve’yi bizimkiler gelene kadar 2 defa siktim.
Bu yeğenimle aramda geçen enfest seks hikayeleri anımı sizinle paylaştığım için gururluyum. Şimdi benim gibi sizinde genç orospu yeğenlerinizle enfest seks hikayeleri yaşama zamanınız. Sikin, sikin, sikin ve hoşçakalın.