Cap canlı seks hikayesi

Merhaba sevgili okurlar. Yirmi bir yaşında evlenmeden kadınlığa terfi eden seks delisi bir bayanım. Adım Selda bir ambalaj sanayinde işçi olarak çalışmaktayım. Güzel bir fiziğe sahibim ama yüzüm o kadar güzel değil. Biraz tatarlara benziyorum. Arkadaşlarım bu yüzden bana Tatar Selda diye lakap taktılar. Şimdilerde kimseye bağlı olmadan sürdürdüğüm hayatımdan ilginç bir anımı sizlere yazmak istiyorum. Her zaman erkekler kadınları baştan çıkarmak için türlü oyunlar çevirir. Bu kez ben bunun tam tersini yapıp delicesine arzuladığım genç bir doktoru baştan çıkartıp onunla sikiştim. Bunu sizlere yazmak istedim. Genç doktor Uğur beyi Annemi hastaneye getirdiğim bir gün tanıdım. Kibar biriydi. Bizimle çok ilgilenmişti.
Annemi muayene ettikten sonra yazdığı ilaçları almaya gittim. Bu arada annem dışarı çıkmış doktor masasında yalnız kalmıştı. İlaçların nasıl kullanılacağını öğrenmek için tekrar doktorun yanına gittim. Sıcak bir yaz günü olduğu için üzerime ince bir tişört giymiştim. Masanın üzerine doğru eğildiğimde sutyensiz diri memelerim olduğu gibi ortaya çıkmış bu doktorun gözünden kaçmamıştı. “Bunları düzenli olarak kullansın” derken yüzüme değil memelerime bakıyordu. “Bitince yine gel” dedi. “Buraya mı yoksa muayenehaneniz var mı? Oraya mı geleyim” dedim. “Muayenehanem var. Fakat normalinde sizin buraya gelmeniz lazım. Anneniz burada sigortalı.
Onun için daha hesaplı olur” dediğinde “Ben de size muayene olmak istiyorum” dedim. Şikâyetiniz nedir” dedi. “Heyecan. Ben çok heyecanlı biriyim şu anda bile kalbim delicesine çarpıyor” dedim. Aleti kalbime koymak istedi. “O anlamaz sen elinle kontrol et” dedim. “Ha anladım” deyip elini kalbimin üzerine koydu. Daha sonra küçük ve diri mememi avucuna alıverdi. Ardından “Seni baştan aşağı kontrol etmek isterdim. Maalesef burası uygun değil. Hastalar sırada bekliyor” dedi. “Ben istediğin her yere gelirim yeterki benim derdime derman ol, beni bu dertten kurtar” dedim. “Anlıyorum senin derdini. Benim uzmanlık alanıma giriyor. Ancak bilmek isterim. Ben asla ilki olmak istemem” dediğinde kız olduğumdan korktuğunu anlamıştım.
“Hayır. Daha önce başka biri beni tedavi etmek istedi. Fakat kanatıp bıraktı. Derdime derman olamadı” dedim. Çekmeceyi çekip kartını çıkardı ve bana uzattı. “Akşam beşten dokuza kadar buradayım beklerim. Lâkin fazla bekletilmekten hoşlanmam” dedi. “Ben hemen bu akşam istiyorum sizce de uygun mu?” deyince “Bana kalsa şuracıkta ateşini düşüreceğim ama dediğim gibi dışarıda hastalar beklerken seninle dakikalar boyu ilgilenmem yanlış olur. Bu benim meslek anlayışıma ters düşer. En iyisi sen akşam beşten sonra bana gel” dedi. “Tamam, mutlaka geleceğim” dedim ve ilaçları alarak dışarıya çıktım. Anneme, “Hadi gidelim” derken ilacının birini çantama sakladım ve ona yalan söyleyerek “Ben seni bırakıp tekrar döneceğim anne” dedim.
“Neden” diye sorunca “Doktorun yazdığı ilaçlardan biri burada yokmuş bana bulabileceğim bir yer söyledi. Gidip alacağım. Çünkü bu ilaç her yerde bulunmayan tesirli bir şeymiş” dedim. Annem bana inanmıştı. Aslında sadece soğuk algınlığı yüzünden doktora getirmiştim. Doktorda bir iki gün dinlen bir şeyin kalmaz demişti. Bu yüzden rahattım annemi eve bırakıp geri döndüm bir arkadaşımın kuaför dükkânına uğrayıp biraz zaman öldürdüm. Saat dörtte doktorla buluşmak üzere yola çıktım. Muayenehanesini kolay bulmuştum. İçeri girmeden önce kısa bir süre ne yapmam gerektiğini düşündüm. Mutlaka içeride sekreteri vardır diye düşündüm. O bir çaresini bulur diyerek içeri girdim. Beni sekreteri karşıladı. Ancak randevum olduğunu söylerken uğur bizi duymuştu.
İçeri gönder diye seslendi. Daha sonra beni ayakta karşıladı. “İki dakika otur” dedi ve sekretere “Randevu verdiğim kimse var mı?” diye sordu “O da yok efendim” deyince “Tamam. Bu akşam kimseye randevu verme ben bir hastaya gideceğim daha buraya dönemem istersen sen de gidebilirsin” dedi. Bunu fırsat bilen sekreteri hemen toparlanmaya başlamıştı bile. Daha sonra da müsaade isteyip gitti. Biz de baş başa kaldık şimdi senin tedavine başlayabilirim. “Selda Hanım soyun bakalım” dedi. Tişörtümü çıkartırken koltuk altımdaki uzun kıllar Uğurun dikkatin çekmişti. Havanın sıcak oluşu ter kokmaya neden olmuştu. “Bunların temizlenmesi gerek” deyip tıraş sabununu eline aldı. Daha fazla rencide etmek istemişti.
“Mutlaka aşağısı da böyledir başlamışken her tarfı pırıl pırıl yapayım daha sonra icrata başlarız” dedi. Külotumu çıkartıp amcık berberine kıllı amımı teslim ettim. Önce güzelce sabunladı. Hemen arkasından eline aldığı permatikle amımın kıllarını kazımaya başladı. Bir süre sonra amcığım pırıl pırıl olmuştu. “İşte ben amın böylesini severim” deyip eli ile amımı okşamaya başladı. Amımın okşanması hoşuna gitmişti. Artık beni büyük bir arzu ile sikeceğini tahmin ediyordum. Okşamaları ile sulandırdığı amımı sikmek için kendide soyunmaya başladı. Artık ikimizde çırılçıplak kalmıştık. Uğurun kalın yarağı dimdik duruyordu. Önce uzanıp elime aldım bir süre okşadım. Daha sonra onu yalamak isteyip, dudaklarımı uzatıp yarağını ağzıma aldım.
Bu Uğurun keyif almasına neden olmuştu. Yarağının tamamını ağzıma sokmak için bastırıyordu. Bense o sıcacık yarağını amımda istedim ve amımı yarağına dayayıp yavaş yavaş çöktüğümde o kocaman yarağı amımın derinliklerinde kaybolmuştu. Uğurun duyduğu hazla “Ohhh!..” diye inlemesi bana da haz veriyordu. Oturup kalkmaya başladım. Yarağı amımın derinliklerine girip çıkıyorken ben de inlemeye başladım. Bu arada göt deliğimi parmaklayan Uğur, “Biraz da buradan sikeyim” dedi. Ben de hemen amımdan çıkardığım ıslak yarağını göt deliğime dayayıp oturdum. Deliğimi yırtarcasına içime gömülen yarağı benim çığlık atmama neden olmuştu.
Bu da Uğur’u iyice azdırmıştı. Belime sarılıp beni yana doğru yatırdı ve kendi idaresinde götümü sikmeye başladı. Kısa sürede kayganlaşan deliğimden ben de onun kadar zevk alıyordum. İnlemelerimiz birbirine karışırken bu keyif dolu sikiş beni orgazma taşımıştı. Benden kısa bir süre sonra Uğur da orgazma ulaştı. Tüm spremlerini içime akmıştı. Daha sonra biraz oturup sohbet ettik. Ona kendimi kabul ettirmiştim. Bense onu zaten istiyordum. Onunla daha sonraki günlerde sık sık buluştuk beraberliğimizi hâlâ sürdürüyoruz.